731 952 555  |  ul. Matejki 8
731 952 555  |  ul. Zaręby 22
Znajdź nas:

„Świetlicowe karaoke”

Jak co roku, zgodnie z tradycją naszej świetlicy, odbyło się karaoke pod hasłem „Śpiewaj z nami”. Naszym wyjątkowym gościem była pani wicedyrektor Małgorzata Wódka.
Dzieci z wielką radością prezentowały swoje ulubione przeboje, wykazując się odwagą i talentem wokalnym. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a wspólne śpiewanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Atmosfera była pełna uśmiechu, muzyki i dobrej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji naszego świetlicowego karaoke!