Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolorowy Świat Przyrody”
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolorowy Świat Przyrody” to coroczne wydarzenie skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, organizowane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelazówce. Jego głównym celem jest rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej oraz zainteresowania światem przyrody.
W tegorocznej edycji konkursu udział wzięły również przedszkolaki z naszego oddziału przedszkolnego. Z radością informujemy, że w gronie nagrodzonych znalazły się nasze wychowanki. Gabriela Oracz zdobyła II miejsce, natomiast Kamila Gawlik otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich artystycznych pasji!

