731 952 555  |  ul. Matejki 8
731 952 555  |  ul. Zaręby 22
Znajdź nas:

Kreatywność i bezpieczeństwo idą w parze – sukces naszych uczniów w konkursie „Wioski bez troski”

Uczniowie klasy V naszej szkoły wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”, organizowanym przez KRUS. Celem konkursu było promowanie zasad bezpiecznej pracy i zabawy dzieci w gospodarstwie rolnym oraz kształtowanie świadomości dotyczącej zapobiegania wypadkom.
Piękne i pomysłowe prace naszych uczniów zostały docenione i wyróżnione. W konkursie udział wzięli: Maja Frączek, Nikodem Chabura, Dawid Miś, Adam Bartoń, Jakub Mendys, Julia Kiełbasa, Wiktoria Rej oraz Maksymilian Kucharczyk. W nagrodę uczniowie zostali zaproszeni na Dzień Otwarty w siedzibie KRUS, gdzie czekało na nich wiele atrakcji.
Podczas wydarzenia uczestnicy mogli obejrzeć pokaz pierwszej pomocy, przećwiczyć tamowanie krwotoków, uczestniczyć w pokazach strażackich, zagrać w gry planszowe, spróbować szczęścia przy kole fortuny oraz skorzystać z dmuchańców i licznych zabaw. Nie zabrakło również poczęstunku, nagród i pamiątkowych dyplomów. Udział w tym wydarzeniu dostarczył uczniom wielu pozytywnych wrażeń, a przygotowane atrakcje spotkały się z dużym zainteresowaniem i sprawiły uczestnikom wiele radości.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom! Jesteśmy dumni z ich zaangażowania, kreatywności oraz sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć w następnych konkursach.