731 952 555  |  ul. Matejki 8
731 952 555  |  ul. Zaręby 22
Znajdź nas:

Naleśnikowy finał spotkań w ramach zajęć „Gotuj z Pasją”

Na zakończenie tegorocznych zajęć „Gotuj z Pasją” czekała na nas wyjątkowa niespodzianka. Dzięki Pani Dyrektor Anny Fido w naszej szkole pojawiła się naleśnikarnia – specjalny sprzęt, na którym mogliśmy bezpiecznie przygotować pyszne naleśniki.
Każdy z nas sam wybierał swoje ulubione nadzienie, dlatego naleśniki smakowały wybornie. Było dużo radości, wspólnej pracy i świetnej zabawy. To były bardzo udane zajęcia, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Dziękujemy Pani Dyrektor za zakup sprzętu . To już nasze ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym. Do zobaczenia po wakacjach – zapraszamy za rok!
M. Gawlik