Spektakularny sukces charytatywnej Zumby

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

22 października 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej miała miejsce charytatywna Zumba, będąca częścią autorskiego programu „Zmieniamy Świat – bo od nas zależy przyszłość”.

Taneczne popołudnie dla uczniów bezinteresownie poprowadził znany tarnowski instruktor Zumby – Michał Jagiencarz. Uczniowie w ramach przygotowań stworzyli plakaty tworzące oprawę graficzną wydarzenia. Zgodnie z zapowiedzią biletem wstępu był drobny podarunek dla kota. Zumba pod hasłem „Karmimy Kociaki” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów oraz ich rodziców. W ramach akcji udało się zebrać: 52 puszki, 31 saszetek, 9 kilogramów karmy oraz 2 zabawki dla kotów.

Serdecznie dziękujemy każdej osobie która wsparła wydarzenie „Karmimy Kociaki” a w szczególności: Michałowi Jagiencarz – MI YAGI ZUMBA, Szymonowi Lichorobiec – za realcję foto/video oraz firmie GRAW Projekt za wykonanie pieczątki.

Agnieszka Śliwa

OBEJRZYJ FILMIK - WIĘCEJ