Już po raz trzeci w naszej szkole w godzinach popołudniowych odbyła się Środowiskowa Wieczornica Seniora z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem: ,,Babciu, Dziadku, bądźcie widoczni na drodze”. Występy pierwszoklasistów zgromadziły w świątecznie i nastrojowo udekorowanej sali gimnastycznej bardzo liczną widownię na czele z przybyłymi gośćmi: Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofem Kaczmarskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej Jackiem Saratem, Dyrektorem emerytem Eugeniuszem Pankiem, Księdzem Misjonarzem Miłosierdzia Janem Bartoszkim, Przewodniczącą RR Sylwią Ciećko, Z-cą Dyrektora MGOPSiWR Haliną Sarat, Prezesem Uniwersytetu 3 wieku Krystyną Guzik, przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji mł. asp. Agatą Bulwą, Kierownikiem ŚDS Ireną Kawą, nauczycielami emerytami. Swoje podziękowanie za zaproszenie skierował również na ręce pani Dyrektor Wiesław Krajewski POSEŁ NA SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ /PODZIĘKOWANIE/. Natomiast honorowi goście to Babcie i Dziadkowie najmłodszych uczniów szkoły. Część artystyczną imprezy rozpoczęły Jasełka przygotowane przez dzieci z kl. I a, I b, I c, I d  i I e pod kierunkiem wychowawczyń: p. Ewy Więcek, p. Doroty Gubernat-Mikos, p. Agnieszki Śliwa, p. Janiny Kwaśniak oraz p. Justyny Wójtowicz. W organizację Wieczornicy włączył się aktywnie Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” pod kierunkiem p. Małgorzaty Gawlik. Oprócz upominków związanych tematycznie z Dniem Babci i Dziadzia, klub SKB przygotował również odblaskowe prezenty w formie opasek na rękę.

O wspaniałej i niemal rodzinnej atmosferze panującej podczas spotkania świadczyło wspólne kolędowanie wraz z zespołem wokalno - instrumentalnym składającym się z absolwentów naszej szkoły. Zadowolone i  uśmiechnięte buzie dzieci oraz uczestników spotkania nie pozostawiały wątpliwości, że wieczór ten będzie dla nich niezapomniany. Środowiskowa Wieczornica Seniora mogła się  odbyć dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły oraz rodziców uczniów klas pierwszych.

Wychowawcy klas I