Srebrny Medal za Długoletnią Służbę dla nauczycieli naszej szkoły

19 października 2015 r. w Auli Delegatury  Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnią Służbę. Są one jednymi z siedmiu odznaczeń nadawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Medal  nadawany jest  za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Na wniosek dyrektora szkoły, organu prowadzącego wśród odznaczonych nauczycieli znalazły się przedstawicielki naszej szkoły: pani Anna Fido – Dyrektor Szkoły oraz pani Małgorzata Panek Sojka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Odznaczenia nauczycielom wręczyli: pani Urszula Augustyn sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, pan Wojciech Szczepanik wojewoda Małopolski, pan Aleksander Palczewski Małopolski Kurator Oświaty.

Wyróżnionym Paniom gratulujemy i życzymy kolejnych odznaczeń.