XI Gminny konkurs „Kolędy i Pastorałki”

14 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Gminnym konkursie Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było kultywowanie i przekazywanie młodemu pokoleniu tradycji kolędowania, głęboko zakorzenionej w polskim narodzie.

Kategoria soliści  kl. I – III: Bartłomiej Sowa (kl.3a) zaśpiewał A wczora z wieczora.

Kategoria zespoły kl. I – III: Wiktoria Pagos i Daria Stefańczyk z towarzyszącym chórkiem (kl.1a) wykonały utwór  Nad Betlejem i zajęły III miejsce w tej kategorii.

Kategoria soliści kl. IV – VI: Julia Kądzielawa (kl. 4b) zaśpiewała utwór Uciekali.

Kategoria zespoły kl. IV – VI: Gabriela Mol (kl. 4b) i Anna Walus (kl. 5a) zaśpiewały utwór Babci zegar.

Kategoria świetlice szkolne – soliści: Oliwia Biedrońska (kl. 3a) wykonała utwór Maleńka Gwiazdka i zajęła II miejsce w tej kategorii.

Kategoria świetlice szkolne – zespoły: „Gwiazdeczki” – Sara Grzeszczyk ( kl. 1b), Olga Ciecińska (kl. 2d), Julia Piasecka (kl. 2d), Sandra Kułaga (kl. 2d), Gabriela Ciombor (kl. 2d) wykonały Przylecieli aniołkowie i zajęły II miejsce w tej kategorii.

M. Kmieć