Nudzą Was tradycyjne kanapki ? - nas już nie !

W środę odbyło się kolejne  spotkanie kółka gastronomiczno – technicznego „Igłą i łyżką wyczarowane”. Właśnie wtedy uczniowie wraz z p. Małgorzatą Gawlik i p. Teresą Gizą  przygotowali pyszne pasty własnego pomysłu.  Była to świetna zabawa, każdy z uczestników mógł się wykazać własną inwencją i pomysłowością w doborze składników i dekoracji.

Mieliśmy możliwość przekonać się, że pasty są zdrowe, nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników.  Są idealne na śniadania i kolacje, a przy tym robi się je naprawdę szybko wykorzystując to, co w danej chwili mamy w domu. Wspaniała przekąska, która jest zdrowa i zawsze taka, na jaką mamy ochotę. Czyli zrobiona ze składników, które najlepiej nam smakują. Nasze kanapki smakowały nam rewelacyjnie.

Uczniowie przygotowali również wspaniałą jesienną dekorację stołu, wykorzystując naturalne materiały. Zobacz sam !!!

Teresa Giza, Małgorzata Gawlik