Smacznie - Zdrowo - Kolorowo

Jeżeli szukasz inspiracji na przygotowanie czegoś super smacznego i bardzo zdrowego, to właśnie mamy świetny pomysł !!!

W dniu 21 października w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie kółka gastronomiczno – technicznego „Igłą i łyżką wyczarowane ”. Tym razem uczniowie przygotowali koktajle owocowe i warzywne. Mieli możliwość przekonać się, że jest to doskonały pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych, odżywczych składników, które można pić przez cały rok. To smaczna i zdrowa alternatywa dla cukierków i innych słodyczy.

PAMIĘTAJ - zdrowe koktajle z owoców i warzyw to najlepszy sposób na dostarczenie własnemu organizmowi prozdrowotnej bomby :-)            POLECAMY!!!

Na tych zajęciach wypiekaliśmy również pyszny chlebek.

Był on prezentowany na stoisku naszego kółka w ramach akcji „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole 2015r.” Chętni uczniowie mieli możliwość poczęstowania się.

KONIECZNIE ZOBACZCIE  jak działamy

M. Gawlik, T. Giza